Spoštovani starši!

V skladu z okrožnico MIZŠ lahko organiziramo varstvo otrok, katerih starši opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah. Takšno delo lahko opravljajo zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji, lekarnah, zaporih.

Nujno varstvo otrok se izkazuje s pisno izjavo delodajalca.

Edini pogoj, da se lahko predšolski otrok vključi v nujno varstvo je, da je otrok zdrav in ne kaže znake bolezni.

Po posvetu z županom in s civilno zaščito Občine Šalovci ugotavljamo, da ni otrok, ki bi ustrezali pogojem za nujno varstvo v našem vrtcu.

V primeru kakšnih vprašanj  ter potreb sem na razpolago na e-mailu: darja.faric-klemencic@guest.arnes.si

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!