Spoštovani starši.

V našem vrtcu smo se prijavili v projekt Simbioza Giba. Trenutna situacija nam ne dopušča, da bi se družili in skupaj opravili pohod kot smo ga že vrsto let nazaj. Mi v svojih mehurčkih to že pridno počnemo in izvajali bomo tudi vse ostale naloge, ki nam jih priporočajo.

S tokratnim GIBAlnim izzivom Vas vabimo v naravo, prepustite se sprehodu po bližnjem gozdu v vaši okolici, opazujte kako se podoba dreves in rastja spreminja in dovolite naravi, da vas (p)ozdravi.  Želeli bi, da sprehod opravi celotna družina. Zelo veseli bomo, če se Vaši družini pridružijo še stari starši, strici, tete… Pošljite nam dokaze o opravljenem sprehodu na elektronska naslova vzgojiteljic v vrtcu.

Želimo Vam čim več prijetnih trenutkov v naši prečudoviti naravi.

kolektiv vrtca

 

Dostopnost