[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” custom_padding=”|||5px|false|false” border_width_all=”2px” border_style_all=”dotted”]

Spoštovani starši!

Prijazno vabljeni na

PRVI RODITELJSKI SESTANEK MANJŠE SKUPINE,  ki bo v PONEDELJEK 20.9.2021, OB 16.00 URI, v vrtcu Šalovci.

POGOVORNE URE:

vsak drugi ponedeljek v mesecu od 16.00-17.00 ure.

Prijazno naprošamo, da se roditeljskega sestanka udeleži samo eden starš.

DNEVNI RED:

  • Seznanitev z delom vrtca.
  • Delo in življenje otrok v skupini.
  • Razno

Ravnateljica in vzgojni tim (Barbara Ostrič in Violeta Žujs Škerlak)

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” custom_padding=”|||5px|false|false” border_width_all=”2px” border_style_all=”dotted”]

Spoštovani starši!

Prijazno vabljeni na

PRVI RODITELJSKI SESTANEK VEČJE SKUPINE,  ki bo v TOREK 21.9.2021, OB 16.00 URI, v vrtcu Šalovci.

POGOVORNE URE:

vsak drugi torek v mesecu od 16.00-17.00 ure.

Prijazno naprošamo, da se roditeljskega sestanka udeleži samo eden starš.

DNEVNI RED:

  • Seznanitev z delom vrtca.
  • Delo in življenje otrok v skupini.
  • Razno

Ravnateljica in vzgojni tim (Mateja Gjergjek in Nuša Kovač)

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]