[et_pb_section fb_built=”1″ theme_builder_area=”post_content” _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” theme_builder_area=”post_content”][et_pb_column _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″ theme_builder_area=”post_content”][et_pb_text _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” theme_builder_area=”post_content” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Smrkajoči noski in orošene oči ponosnih staršev, ter vzgojiteljic, so bile le en kamenček tega, kar smo doživeli skupaj. 

Tile trije korenjaki so postali mini maturanti, ki bodo igralnice vrtca v jeseni zamenjali za šolske učilnice. 

In, ne šole se mali učenjaki ne bojijo, težko jo pričakujejo. Veselijo se nalog in učenja.

Mi pa jim želimo: srečno, uspešno na šolski poti! 

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” theme_builder_area=”post_content” gallery_ids=”4110,4111,4112,4113,4114″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ posts_number=”5″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]