Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj je že 56. zapored razpisala likovni natečaj na temo IZRAZNOST LIKOVNIH SPREMENLJIVK. “Likovne spremenljivke so lastnosti, ki pomembno vplivajo na celoto likovnega dela in na doživljanje oblik.”

Pri likovnem upodabljanju so se otroci v sodelovanju z likovno učiteljico Klavdijo Celec trudili upodobiti urejene oblike različnih predmetov in živih bitij.

Strokovna komisija vsako leto podeli trem šolam zlata priznanja, trem šolam srebrna priznanja in 80. šolam bronasta priznanja.

Na tem natečaju so bronasta priznanja prejeli tudi otroci iz starejše skupine. To so:

• JAKOB KOLTAJI,
  • ZALA RANFL,
  • OSKAR VODUŠEK.

Vsem otrokom iskrene čestitke! Želimo jim še naprej radovedno ustvarjanje z barvami in linijami.