Zadnji mesec v tem letu je pri nas v vrtcu praznično obarvan, kateri vključuje pestre in raznorazne dejavnosti. Izdelali smo naravne okraske za našo božično novoletno jelko. Prav posebno doživetje za otroke je bilo, ko so jih obešali na našo letos malo drugačno jelko, katera sovpada z našo vodilno vsebino – »GOZD SKOZI OČI PREDŠOLSKIH OTROK«in vključitvijo v projekt Mreže gozdnih vrtcev. Hvaležni smo našemu hišniku, ki je naše ideje spremenil v realizacijo in nam tako naredil naravno jelko. Z našo jelko in naravnimi okraski smo hkrati poskrbeli za trajnostni razvoj. Otroci so se veselili, uživali ob poslušanju božičnih melodij in zaplesali okrog okrašene božično novoletne jelke.

Bili so zadovoljni s svojim delom. Božično novoletna jelka nam je polepšala garderobo in v nas vzbudila še večje pričakovanje Božička.